(032) 225 93 93, (032) 225 93 94

Компанія Jeremias GmbH є однією з провідних європейських компаній з виробництва димоходів і аксесуарів до них з високоякісної нержавіючої сталі. Jeremias пропонує своїм клієнтам великий вибір різних димохідних систем і гарантує високу якість продукції.

Продукція 

Одностінні димохідні системи 

  • Для приватних будинків , квартир і промислових об'єктів. Розміщення в шахті або для реконструкції існуючих димоходів . Для всіх видів котлів , камінів , печей і будь-якого виду палива.

  

 Двостінні системи (Сендвічі) 

  • Двостінні димо- і газохідна системи від Jeremias, придатні для різноманітних застосувань: будь-яких котлів, а також сушильних, вентиляційних, промислових установок, повітронагрівачів, печей і камінів. Різноманіття системних елементів дозволяє запропонувати рішення для самих різних будівельних ситуацій. Елементи двостінних систем Jeremias, відрізняються надійністю і простотою монтажу. Можливе встановлення як всередині, так і зовні будинку.

  

 Поквартирне опалення 

  • Колективні димоходи Розміщення загального димоходу всередині будівлі. Система CLV являє собою концентричну установку подачі повітря для горіння і відведення продуктів згорання від декількох котлів одночасно. Така система може встановлюватися всередині будівлі. Для установки всередині будівлі можливі варіанти виконання без зовнішньої теплової ізоляції та з ізоляцією, закритою додатковою трубою-оболонкою.

   

Автономне опалення котеджу 

  • Система EW- twin призначена для монтажу газощільних вихлопних установок від котлів із закритою камерою згоряння ( димохід котла). Концентрическая конструкція елементів металевого димоходу для котла дозволяє організувати видалення продуктів згоряння по внутрішній трубі з подачею повітря для горіння в проміжку між внутрішньою і зовнішньою трубами. Завдяки цьому істотно пом'якшуються вимоги до приміщення , в якому встановлюється котел , і знижується витрата палива за рахунок підігріву повітря для горіння внаслідок теплообміну між повітрям і продуктами згоряння через металеву стінку.

   

Теплопостачання великих об'єктів 

  • Димові труби підприємств є складними інженерними спорудами , тому проектування , будівництво та експлуатація вимагають комплексного вирішення великої кількості технічних завдань , в тому числі завдання ефективної теплової ізоляції. Точно розраховані димоходи забезпечують надійну роботу енергетичної установки , відведення та розсіювання продуктів згоряння.Компанія Ереміас виробляє елементи для монтажу димових труб до діаметру 1100 мм включно , що приблизно відповідає потужності котла 15 МВт ( в залежності від виробника , палива , газоходів котла і т.д.).